Firma NORTE

 

powstała na bazie moich kilkunastoletnich doświadczeń w branży ubezpieczeniowej. Jestem niezależnym brokerem ubezpieczeniowym, działającym na rynku usług brokerskich od 2014 roku.

 

Proponuję Państwu wsparcie w zakresie każdego rodzaju ubezpieczeń. Niezależnie czy reprezentują Państwo dużą firmę, instytucję, czy też są indywidualnym przedsiębiorcą lub osobą prywatną. Zapewniam niezbędną i całościową obsługę ubezpieczeniową, wsparcie i nadzór.

 

Specjalizuję się w budowie kompleksowych programów ubezpieczeniowych i doradztwie z zakresu zarządzania ryzykiem ubezpieczeniowym. Doświadczenia zdobyte podczas kilkunastoletniej pracy w firmach ubezpieczeniowych w zespołach sprzedaży oraz oceny ryzyka  pozwoliły mi wypracować odpowiednie narzędzia dla sprawnego działania w interesie Klientów. Zdobyte doświadczenie uważam za mój największy atut. Znajomość procedur ubezpieczeniowych, „areny negocjacyjnej”, schematów postępowania ubezpieczyciela, systemu likwidacji szkód z pewnością  ułatwi  negocjacje z Ubezpieczycielami.

 

Działam szybko i sprawnie nie tracąc przy tym indywidualnego podejścia do każdej powierzonej mi sprawy.

 

W trosce o wysoki poziom świadczonych usług uczestniczę w szkoleniach służących poszerzeniu wiedzy i wymianie doświadczeń. Stale pracuję nad wysokimi standardami obsługi Klienta i jakością mojej oferty.

Cenię zaufanie, jakim obdarzają mnie Klienci, powierzając projekty wymagające wiedzy, wyczucia i poufności. Dbam o najwyższy poziom etyczny i traktuję Klientów lojalnie.

 

Serdecznie zapraszam do współpracy

Anna Herold Broker Ubezpieczeniowy.

NORTE Kancelaria Brokerska

Anna Herold

 

tel. 663 772 030

83-110 Tczew,ul. Żeglarska 6 c

 

e-mail: anna.herold@norte-broker.pl

www.norte-broker.pl

 

NIP: 593-106-43-06